Hírek

Kikaptak a szenttamási röplabdázó lányok

A Vajdasági Liga keleti csoportjában szereplő szenttamási Elan Wolley Női Röplabda Klub csapata az őszi idény negyedik fordulójában az újvidéki NS Volley Team csapatát fogadta, és 3:1 arányban kikapott. A szenttamási lányoknak a belcsényi bravúrt követően ez volt a harmadik veresége.

A mérkőzést követően a szenttamási klub vezetője, Boško Popović köszönetet mondott a lányoknak a kiváló játékért, továbbá a mintegy 200 fős szurkolótábornak, akik mindvégig kitartóan biztatták a csapatot: − Nagyon nehezen indult a mérkőzés, az ellenfél sokkal jobban összpontosított, csapatunk pedig nehezen gyűjtötte a pontokat, így talán a vendégek teljesen megérdemelten nyerték az első játékrészt. A második játékrészben is folytatódott a hazaiak rossz játéka, a vendégek egyik pillanatban 8:2-re is vezettek, ám a szenttamásiak fokozatosan felzárkóztak és átvették a mérkőzés irányítását, majd kiegyenlítették az eredményt 1:1-re. Ebben a játékrészben sokat köszönhetünk Staša Ercegnek, aki szinte minden kapott labdából újabb pontot hozott a csapatnak. A harmadik játékrészben néhány villanást kivéve az Elan Wolley teljesen elveszettnek tűnt, a vendégek pedig szorgalmasan gyűjtötték a pontokat, és 25:15 arányban nyertek. A negyedik, mindent eldöntő játékrészben újra fej-fej mellett haladt a két csapat, a szenttamási lányok mindent beleadtak, ám nem sikerült legyőzni a kiváló formában játszó vendégegyüttest.

Az Elan Wolley következő ellenfele vasárnap az újvidéki SK Wolley csapata lesz.

P. L. (Fotó: B.P.)